Nyhetsbrevet kan även läsas på  webbläsaren.

 JEWELLERY LOUNGE

Fashion Week Trade den 5-7 februari 2020

 

Varumärken i smyckesloungen

Annie Frost

https://www.anniefrost.se/

Kontaktperson Ida Angerbjörn

info@anniefrost.se

 

LOLUMA´S

lolumas.com

Kontaktperson Beatrice Nordwall

beatrice@lolumas.com

Les Georgettes

http://www.lesgeorgettes.com/en/

Kontaktperson Anders Samuelsson

anders@modernasmycken.se

 

 

7EAST

www.seveneast.se

Kontaktperson Johanna Westerdahl Törnquist

Johanna@seveneast.se

 

 

CU Jewellery

www.cujewellery.com/

Kontaktperson Björn Broman

bjorn@cujewellery.com

 

 

Sägen

www.sagensweden.com

Kontaktperson Camilla Larzon

marketing@sagensweden.com

 

pfg STOCKHOLM

https://www.pfgstockholm.se/

Kontaktperson Katarina Berg

katarina@pfgstockholm.com

 

Ioaku

https://ioaku.com/

Kontaktperon Fanny Ek

Fanny@ioaku.com 

Ingnell Jewellery

ingnelljewellery.com/

Kontaktperon Åsa Ingnell

asa@ingnelljewellery.com

 

Nedan varumärken med 2 linjer

La Maison Bagatelle

https://www.lamaisonbagatelle.com/

Kontaktperson Paula Pantolin

paula@pantolin.com

 

 Pantolin Jewellery

https://pantolin.com/

Kontaktperson Paula Pantolin

paula@pantolin.com

 

Astrid & Agnes

 https://www.astrid-agnes.com/

Kontaktperson Sofie Axelsson

sofie@cavaxodesign.com

 

AROCK

https://www.arockman.com/

Kontaktperson Sofie Axelsson

sofie@cavaxodesign.com

facebookhomepageinstagram

 Bildbanken är uppdaterad med nyheter. 

 STARSTUDIO PR 

Kaptensgatan 4,  114 57 STOCKHOLM 08-673 30 80  0705-18 00 19 INSTAGRAM   BILDBANK  FACEBOOK   www.starstudio.se


Om du fortsättningsvis inte vill ha pressmeddelanden eller inbjudningar så, klicka här.